מערכות סליקה לעסקים שלא מתפשרים

סליקה מהירה, מאובטחת ומשתלמת מאפשרת לבתי עסק להציע לקהל הלקוחות שלהם עוד פתרונות תשלום וכך לצמוח ביעילות.

במאמר הבא נסביר איך בוחרים את מערכת הסליקה המתאימה ולאיזה שיקולים כדאי להתייחס

בעלי עסקים מבינים כיום שהם לא יכולים לקפוא על השמרים מבחינת אפשרויות התשלום שאותן הם מעמידים לרשות קהל היעד והלקוחות שלהם. אם בעבר כל העסקים היו מקבלים תשלום במזומן ורק חלק היו מסכימים לחייב באשראי או בשיקים, הרי שכיום יש מגוון רחב של אפליקציות תשלומים שמשנות את התמונה.

העניין הוא שההחלטה להעמיד לרשות הלקוחות אפליקציות תשלומים לא מספיקה. בשביל להפוך את התשלום להכנסה שמגיעה אל קופת בית העסק, צריך מערכת סליקה. מכאן והלאה, השאלה היחידה שנותרה היא כיצד בוחרים את המערכת המתאימה. 

מערכות סליקה לעסקים

מעקב אחר מגזין עסקים בחולון עוזר להבין מהם השיקולים המנחים בעלי עסקים שרוצים לבחור מערכת סליקה. בגלל שחולון היא עיר גדולה, ניתן ללמוד לא מעט על השיקולים העיקריים שחוזרים על עצמם אצל בעלי עסקים שונים:

  • כמה עמלה יגבו ממני
  • האם יהיה לי למי לפנות במקרה של תקלה
  • מי נותן לי את השירות
  • מה האמינות של מערכת הסליקה
  • איזה אמצעי תשלום סולקת המערכת
  • עד כמה נוח להשתמש במערכת
  • האם מערכת הסליקה מאובטחת
  • באיזה תקן עומדת מערכת הסליקה הרלוונטית עבורי

באופן כללי, מערכות סליקה לעסקים צריכות להתאים לכרטיסי האשראי שהלקוחות עושים בהם שימוש. אם העסק צעיר ועדיין לא בקיא בהעדפות של הלקוחות שלו, יכול להיות ששווה להתייעץ עם בעלי מקצוע ואף ללמוד מהמתחרים. 

סליקת אשראי לעסקים

הדוגמא של אפליקציות תשלומים היא דרך מעולה להבין את החשיבות של מערכת סליקה מגוונת, מתקדמת, משתלמת ואיכותית. כיום כבר אי אפשר להגביל את הלקוחות וצריך להעמיד לרשותם כמה שיותר אפשרויות, לרבות עם מערכת שמאפשרת סליקה באתרי אינטרנט.

הדור הבא של סליקת אשראי לעסקים מותאם בצורה אורגנית לממשק העיצוב של כל אתר ופלטפורמה. בין אם מדובר על חנות קטנה שמוכרת ציוד משרדי בחולון ויש לה סניף ברחוב המרכזי ובין אם מדובר על עסק בינלאומי שמוכר שירותים לכל רחבי העולם, מערכת הסליקה היא ממש לא משהו שצריך להתפשר עליו.

הלקוח תמיד צודק כשזה נוגע בתשלומים

עסק שמציע ללקוחות שלו אפשרויות מזומן, אשראי, שיקים וכמובן תמיכה ביישומים או אפליקציות תשלומים בהכרח יזכה ביתרון מול המתחרים. גם אם מדובר על עסק ותיק שלא ממש מתעניין בטכנולוגיה, אסור לו להישאר מאחור. 

בסופו של דבר, הלקוח תמיד צודק כשזה נוגע בתשלומים ואם הרבה לקוחות רוצים לשלם באמצעים מתקדמים – העסק חייב ליישר קו. בטווח הארוך ולעיתים גם הקצר, השקעה בבחירה נכונה של מערכת הסליקה תוכיח את עצמה ותהיה משתלמת ורווחית. 

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן