דירות למכירה בחולון במגמת ירידה וזה הזמן לקנות

מעקב אחר המגמות בשוק הנדל"ן מגלה ירידת מחירים דרמטית דווקא באזור גוש דן ובערים כמו חולון.

עם זאת, כנראה שמדובר בהזדמנות השקעה מעולה כי זה בדיוק הזמן לקנות שם נכס. אז איך עושים את זה ולפי מה משווים בין האפשרויות שעל הפרק? הנה המדריך המלא

דירות למכירה בחולון

חולון היא עיר עם מיקום גיאוגרפי אטרקטיבי ותנופת פיתוח אדירה. היא נמצאת במרחק נסיעה של דקות ספורות מתל אביב, נהנית מהשקעה של העירייה בתשתיות ומציעה איכות חיים גבוהה גם למשפחות צעירות וגם לתושבים ותיקים. עם זאת, דווקא בחולון ניתן לראות בחודשים האחרונים היפוך מגמה בכל הנוגע אל מחירי הנדל"ן.

כיום למשל זה כבר פחות או יותר ברור שיש דירות למכירה בחולון במגמת ירידה מבחינת המחיר שלהן. מצד אחד, התהליך מתכתב עם מה שמאפיין גם את שאר רחבי הארץ ועולה בקנה אחד עם השערות האנליסטים לגבי מיתון. מצד שני, מדובר בהזדמנות מעולה לרכוש נכס במיקום מעולה וכהשקעה לטווח ארוך. 

דירות למכירה בכל הארץ

מי שעדיין מתלבטים בין סוגים שונים של דירות למכירה בחולון לעומת שאר חלקי הארץ צריכים לקבל מידע ולהכין שיעורי בית. המקום הנכון לעשות את זה אונליין הוא כמובן אתר Homely-mls שמשמש בתור לוח דירות למכירה של משרדי תיווך בלבד, אבל אין בעיה שגם אנשים פרטיים ייכנסו אליו ויעקבו אחרי המחירים.

עוד צריך לזכור שדירה שמתאימה להשקעה של אדם מסוים לא בהכרח תתאים לאדם אחר. בין היתר, הרבה תלוי במשאבים הכלכליים שעומדים לרשות כל אחד ואחת מאיתנו וברמת הסיכון שאנחנו מוכנים לקחת על עצמנו גם עכשיו וגם בעתיד. 

כך ניתן לראות שדירות בכל רחבי הארץ עוברות את התהליך שהגיע לשיאו בחולון: המחירים יורדים אבל העתיד נראה יציב. מבחינת משקיעים שיש להם עכשיו סכום מסוים של הון עצמי, זה רגע שיכול להתאים לשיפור במצב הכלכלי וליצירת אפיק הכנסה יציב וסולידי.  

נכסים מסחריים לעסקים בחולון

אפשרות אחרת היא לוותר על תחום הנדל"ן למגורים ולהתמקד בנכס מניב. באמצעות נכסים מסחריים לעסקים בחולון אפשר לפנות לקהל יעד אחר לגמרי, שגם כן מתעניין במיקום של העיר ומזהה את הפוטנציאל שלה. אז בין אם מדובר על עסק חברתי שאת רוב השירותים שלו הוא מספק אונליין או על חנות ציוד משרדי שזקוקה למיקום כדי שללקוחות שלה יהיה לאן להגיע, חולון היא פתרון מעולה.

בסופו של דבר, המעקב אחר הדירות שיש בחולון מתאר רק חלק מהסיפור. אם באמת רוצים לדעת מתי להיכנס לשוק הנדל"ן ואיפה בדיוק להשקיע, מאוד חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע מתחום התיווך ולשמוע מה יש להם לומר. במקביל, רצוי להתרשם ממידע באתרי אינטרנט ולעקוב אחר המחירים בכל רחבי הארץ.

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן