הסוף לעסקים סגורים בגלל מנעול תקוע

כל בית עסק זקוק למנעול כדי למנוע פריצות, גניבות והסגת גבול. אבל מה קורה אם המנעול תקוע ואפילו העובדים לא יכולים להיכנס? זה בדיוק הרגע ליצור קשר עם מנעולן אמין ולוודא שיש לו הסמכה ורישיון מטעם משטרת ישראל

בתי עסק בכל רחבי הארץ תלויים במנעולים על בסיס יום יומי. המנעול משמש את בית העסק כאשר יום העבודה מסתיים והבעלים רוצים למנוע פריצות וגניבות, אך הוא גם יכול לעזור תוך כדי יום העבודה עצמו במניעת הסגת גבול וכניסה של גורמים לא רצויים. יתרה על כך, המנעול יכול לתת תחושת ביטחון לעובדים והוא גם משפיע על המוטיבציה שלהם.

הבעיה היא שגם מנעולים טובים עלולים לסבול מתקלות. אז בשביל למנוע מצב שבו העסק נותר סגור בגלל תקלה במנעול, יוצרים קשר עם מנעולן מוסמך ומוודאים שהוא זמין, מקצועי ואמין.

מנעול תקוע

אם המנעול תקוע והמפתח לא מסתובב בתוך הדלת, התפקיד של מנעולן מוסמך הוא לבדוק מה הסיבה. רק אחרי שמזהים את הסיבה ניתן למצוא פתרון שלא יגרום למנעול נזק מיותר ובלתי הפיך.

ברוב המקרים, המנעול נתקע בגלל הסיבות הבאות:

  • הצילינדר תקול
  • הדלת לא מכוונת
  • הבריח הצדי של הדלת מקולקל

פורץ מנעולים

החדשות הטובות הן שניתן לרכז את כל שירותי הפריצה הרלוונטיים עבור בעלי עסקים תחת קורת גג אחת. על מנת לעשות את זה, בודקים קודם כל מיהו המנעולן, איזה המלצות יש עליו וכמה שנים הוא עובד בתחום. לאחר מכן, שואלים את המנעולן איזה הסמכה יש לו והאם הוא מחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל.

העניין של האמינות משחק תפקיד חשוב בבחירת מנעולן. לא משנה אם מדובר על הזמנת מנעולן מוסמך לקריית שמונה, חולון או אילת, צריך לזכור שאנחנו נותנים לו גישה לבית העסק שלנו. 

סוגי מנעולים: מנעול מגנטי, מנעולים דיגיטליים, מנעול מולטילוק

עוד משהו שאפשר לבדוק מול מנעולן מוסמך או חנות ציוד משרדי שמוכרת מנעולים הוא ההבדל בין סוגי הדגמים הקיימים. כך ניתן לחסוך בהוצאות ולצמצם את הסיכון לתקלות מיותרות.

מנעול מגנטי למשל נחשב פתרון נוח ונגיש, אך קל יותר לפרוץ אותו. לעומת זאת, מנעולים דיגיטליים יקלו על העובדים אבל הם יהיו יקרים יותר. אם מדובר על דגם שמיועד לחנות שיש בה מוצרי חשמל או חפצים יקרי ערך, כנראה שהפתרון יהיה מנעול מולטילוק שהוא גם האמין וגם החזק ביותר. את ההשוואה בין המנעולים מבצעים לפי המפרט הטכני המלא, המחיר וההמלצות של מנעולנים ובעלי מקצוע. 

החלפת מנעולים

בחירת מנעול מדגם מסוים היא לא המילה האחרונה. אם אחרי תקופה מסוימת מגלים שהמנעול לא עושה את העבודה שלו, יכול להיות שצריך להחליף אותו. כאן יוצרים קשר שוב עם מנעולן ופותרים את הבעיה במהירות. 

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן