שיפוץ דירה ישנה בחולון: המדריך הקצר לשיפוץ מוצלח

רכישת דירה ישנה בחולון יכולה להיות הזדמנות מצוינת לבעלות על נכס נדל"ן במחיר סביר (יחסית למה שקורה בשוק הנדל"ן כרגע). עם זאת, דירות ישנות לרוב דורשות שיפוץ יסודי על מנת להתאים אותן לסטנדרטים מודרניים ולצרכי המשפחה. הנה המדריך המלא לשיפוץ מוצלח של דירה ישנה בחולון.

שיפוץ המטבח

המטבח הוא אחד האזורים החשובים והיקרים ביותר בשיפוץ דירה ישנה. כדאי להחליף ארונות ולהתקין משטח עבודה וכיור מודרניים. גם סוגי הברזים, המשאבה ואביזרי החשמל דורשים חידוש. ניתן לשדרג את המטבח לסגנון מודרני ומעוצב עם ריצוף, קרמיקה ותאורה איכותיים.

מיקרוטופינג בחדר האירוח

טרנד פופולרי בעיצוב דירות הוא מיקרוטופינג – יצירת חלל אירוח קומפקטי ופונקציונלי המשלב סלון ומטבחון קטן באותו החלל. ניתן ליישם זאת בחדר אירוח ישן עם שינוי תכנון יצירתי. חלל כזה מאפשר אירוח נוח ואינטימי.

שיפוץ חדר המקלחת

חידוש חדר המקלחת כולל החלפת אמבטיה, אסלה, כיור וברזים לחדשים. מומלץ גם לשדרג את מערכת המים והביוב אם ישנה. ניתן להתקין מקלחון מודרני, לשפץ את הריצוף והקרמיקה ולהתאים תאורה איכותית.

יישום בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא גימור עכשווי ואסתטי לרצפות וקירות שנותן מראה מודרני. אפשר ליישמו בסלון, מטבח, חדרי שינה ועוד. הבטון מוחלק ומוברש למראה חלק ואחיד. זהו שיפוץ עמיד ובעלות סבירה.

גיוס כספים לשיפוץ

שיפוץ דירה ישנה דורש השקעה כספית משמעותית. ניתן לממן זאת באמצעות חיסכון אישי, הלוואות שיפוצים בנקאיות או משפחתיות. כדאי גם לבדוק זכאות למענקים ממשלתיים לזוגות צעירים או משפרי דיור.

זכאות למענק עבודה

משפרי דיור זכאים למענק שיפוץ של עד 50 אלף ש"ח ממשרד הבינוי והשיכון. זוגות צעירים יכולים לקבל הלוואה עם תנאים מועדפים לצורך שיפוץ הדירה. משפרי הדיור או מחוסרי הדיור יכולים להגיש בקשה לזכאות לרכישת דירה בתוכניות "דירה בהנחה" ותוכנית המענקים לרוכשי דירות יד שנייה וגם עוד משהו שלא הרבה מכירים, כדאי לבדוק זכאות למענק עבודה שגם כן יכול לעזור להשקעה. יש לברר את הקריטריונים המלאים לזכאות לפני תחילת השיפוץ.

שיפוץ מתחיל בתכנון פיננסי ובתיעדוף

שיפוץ יסודי של דירה ישנה בחולון מחייב השקעה ותכנון כלכלי וגם אדריכלי, החל מהמטבח, חדר הרחצה, ריצוף וגימורים. ניתן לגייס כספים בתנאים ובהטבות וכך לנצל מענקים המסייעים במימון השיפוץ. תכנון נבון וביצוע איכותי יביאו לתוצאה של דירה משופצת ומודרנית על כל פרטיה.

קחו לכם כמה דפים ועט או תפתחו את המחשב ותעבדו באקסל, תזמינו כמה פיצות בחולון ובקשו יום חופש למחרת, לא תאמינו כמה כסף תוכלו לחסוך ועד כמה השיפוץ הסופי שלכם יהיה טוב יותר.

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן