לוח מגנטי מחיק – הדברים שלא ידעתם על לוחות מגנטים מחיקים

לוח מגנטי מחיק – מהו?

לוח מגנטי מחיק הוא כלי שימושי שיכול לעזור למציגי פרזנטציות ובעלי עסקים במשרד ע”י לוח לבן או שחור ואחרים ליצור עזרים חזותיים לסיעור מוחות. המשטח המגנטי מכוסה בשכבת צבע המאפשרת למשתמשים למחוק את הלוח עם מטלית לחה.

זה מבטיח שמשטח הלוח יישאר נקי וללא שריטות לאורך זמן . לוחות מגנטיים משמשים גם במעבדות מדעיות ליצירת "קווי גילוי".

זה מייצג את הקווים שמראים היכן התגלו תגליות חדשות. מורים למדעים יצרו קווי גילוי על הלוח של הכיתה כשהם מציגים ניסוי ולאחר מכן משתמשים בסמני מחיקה יבשים כדי לשתף תגליות שהתגלו כחלק מניסוי.

זהו כלי מועיל למורים, שכן הוא קל לניקוי ושימוש חוזר לניסויים עתידיים. סמן מחיקה יבש יוצר קו נוזלי המשתנה בקלות ליצירת משטח לוח. זה מאפשר למציג או לבעל המשרד למחוק במהירות מבלי לפגוע בלוח המחיקה היבש הבסיסי.

מהם הסוגים השונים של לוחות מחיקים?

ישנם מספר סוגים של לוחות מחיקים- הלוח הלבן והפלפ-טבלה.

הלוח הלבן הוא לוח צבוע בצבע מיוחד הניתן לנגב. הוא משמש בדרך כלל עבור מצגות ופגישות. הפלפ-טבלה הוא לוח עשוי מדפי קרטון עליו ניתן ליצור ציור או כתיבה עם גיר, עפרונות או טושים ולאחר מכן למחוק בקלות, לפי הצורך

לוחות ציור זמינים בדרך כלל בגדלים שונים:

  • גודל קטן לשימוש בכיתות
  • גודל גדול יותר לשימוש על ידי קבוצה כדי לתאר תשובה לשאלה או להציג מסקנות בסוף השיעור
  • גודל גדול עוד יותר המותקן בדרך כלל על כן ציור כדי לספק מידע לכל הכיתה

מהם היתרונות של לוח מחיק?

לוח מחיק הוא צורה פופולרית של לוח לבן או שחור, המאפשר למשתמשים להסיר את הדיו ולהשאיר שטח ריק. בדרך זו, הם יכולים להשתמש בו שוב ושוב ללא צורך להמשיך ולרכוש לוחות מגנטים חדשים.

חלק מהיתרונות הם שהם חסכוניים מכיוון שהם לא מחייבים אותך לרכוש לוחות חדשים בכל פעם שאתה רוצה להשתמש באחד. הם גם מגיעים בגדלים שונים בהתאם לצרכים שלך, כך שקל למצוא את המתאים לך. לבסוף, הם ידידותיים יותר לסביבה מכיוון שהם אינם מכילים את הכימיקלים הרעילים שמכילים לוחות ציור מסורתיים.

איך אני משתמש בלוח מגנטי?

ראשית, לוח מחיק שימושי לסיעור מוחות, פרזנטציות ועוד…

הוא מספק מגוון של אפשרויות ורעיונות לבחירת המשתתפים, ניתן לצפות בכל רגע נתון ולשנות נתונים ע”פ הצורך

שנית, זו דרך מצוינת לראות מי תרם מה ומתי בבניית המצגת, לקבל שקיפות של נתונים המשרד בזמן אמת

לבסוף, זה מאפשר לנו להעריך את ההתקדמות שלנו ולהתאים בהתאם לצרכים שצפים כאשר רושמים רשמים על לוח הזכוכית.

מהם החסרונות בשימוש הלוחות המגנטים?

ישנם חסרונות רבים בשימוש בלוח מחיק שכל המשתמשים צריכים להיות מודעים אליהם לפני שהם מתחילים לעבוד.

הלוח בדרך כלל צר יותר מלוח גיר רגיל, מה שעלול להקשות על כתיב קריא.

ישנם חסרונות רבים בשימוש בלוח מחיק. כדי שתלמיד ימחק את הלוח, עליו להשתמש בכימיקלים שעלולים להישפך או להתיז בקלות. הם גם אינם עמידים בפני נוזלים וניתן בקלות למחוק אותם עם מים או חומרים אחרים.

אפילו הטושים למחיקה יבשה עצמם אינם חפים מאשמה. כמה סמנים למחיקה יבשה מכילים תרכובות אורגניות נדיפות שעלולות להזיק בשאיפה לאורך תקופה ארוכה.

החיסרון העיקרי של שימוש בלוח מחיק הוא שיכול להיות קשה למחוק את הסימנים לחלוטין. אם אתה רוצה להתחיל לוח חדש, אפשרות אחת היא להשתמש בתרסיס לניקוי לוחות.

זה יסיר את כל הסימנים שנותרו ויבטיח שיש לך לוח ריק לעבוד איתו, מעבר לכך לאחר מחיקה זה נמחק לצמיתות, אין אפשר לעשות אנדו או קונטרול זד 🙂

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן