טיפולי אסתטיקה מהמובילים בארץ בחולון

טיפולי אסתטיקה מהמובילים בארץ בחולון – תוחלת החיים העולה בישראל ובעולם המערבי בכלל הביאו רבים למצב שבו הם חיים עד גיל מבוגר, להבדיל מהמצב רק לפני 100 שנים ויותר.

החיים הארוכים יצרו גם אתגרים חדשים, ובין השאר – תופעות של הזדקנות העור והמראה. מכיוון שמעיין הנעורים מן האגדות טרם נמצא, אנו נמצאים במאבק מתמיד נגד סימני הזמן על העור והפנים. מסתבר שאחד המרכזים המובילים בישראל לטיפולי אסתטיקה נמצא בחולון

עד לפני קצת יותר מ-100 שנים, תוחלת החיים הממוצעת של אנשים לא עברה את גיל 50. למעשה, במאה ה-18 תוחלת החיים הממוצעת באירופה הייתה 37 שנים בלבד. במאה ה-20, עם פריצות הדרך המדעיות הגדולות והתפתחות הטכנולוגיה הרפואית והמחקרית, צמחה תוחלת החיים אל מעל גיל 65, וכיום היא כבר מעל 80 שנה במדינות המערביות; יש המעריכים כי הילדים של היום יגיעו לתוחלת חיים ממוצעת של 100 שנים ויותר.

יש כמובן ברכה בזה שאנשים חיים יותר שנים, וחייהם עשירים וארוכים יותר מבכל תקופה אחרת בהיסטוריה. יחד עם זאת, החיים הארוכים והתמשכות הזיקנה מזמנת גם אתגרים רבים, רפואיים, חברתיים, כלכליים – כמו גם השתנות המראה החיצוני.

טיפולי אסתטיקה

למעשה, המאבק בזקנה ותופעותיה לא פעם מתמקד במראה החיצוני – הזדקנות העור, הקמטים המתרבים, נשירת השיער, כתמי הזדקנות על העור ועוד. גם כן לטכנולוגיה הרפואית ולמחקר המודרני יש מה להציע, עם שלל טיפולי אנטי אייג'ינג ואסתטיקה שונים לעצירת תהליכי ההזדקנות במראה החיצוני ולהצערת אותו מראה.

אחד השינויים המהותיים שעברו על עולם טיפולי האסתטיקה הינו המעבר מהתמקדות בטיפולים קוסמטיים, המטפלים בצד החיצוני של העור בלבד, לעבר טיפולים המטפלים בתופעות ההזדקנות ברמה התאית הפנימית של העור ואפילו תאי גוף עמוקים יותר.

ישראל, כמדינת הייטק מתקדמת, משופעת במכונים ובמקומות לביצוע טיפולי אסתטיקה נוגדי זיקנה. מסתבר שאחד המרכזים המובילים בישראל לטיפולי אסתטיקה נמצא בעיר חולון

טיפולי אסתטיקה בחולון

טיפולי אסתטיקה בטכנולוגיות חדישות מתמקדות כאמור בטיפול עמוק, בשורשי הבעיה, ולא רק טיפול שטחי על פני העור עצמו. הרעיון המרכזי העומד מאחורי תפיסה טיפולית זו היא שתופעות ההזדקנות מתחילות מבפנים, ויש לעורר מנגנוני גוף רדומים על מנת להצעיר את העור ולשחזר את המראה הצעיר שלו מבפנים החוצה.

טיפולי אסתטיקה בחולון, כמו גם במקומות אחרים, מציעים בדיוק את הטכנולוגיות הללו, לטיפול במגוון רחב של בעיות קוסמטיות: קמטים בפנים, "שקיות שחורות" מתחת לעיניים, כתמי הזדקנות על העור, עור סדוק, "שחורים" בעור ועוד.

השימוש בטכנולוגיות מתקדמות לא רק מטפל בחלק החיצוני הגלוי של תופעות אלו, אלא שואף לטפל ברמה התאית על הצערת העור ושחזור מראהו לפני התפתחותן של תופעות אלו, המטרידות כמובן את האנשים המגיעים לגילים מתקדמים.

טיפול פרופיילו

טיפולי אסתטיקה חדשניים כוללים בין היתר טיפולי פרופיילו, המבוססים על חומצה היאלורונית המשפרת את איכות העור, ולא רק את מראהו. מדובר בחומר טבעי בריכוז גבוה, המעודד את העור להתגמש ולהתמצק, כך שהוא הופך לרך ונעים למגע.

אחת ההשלכות של מילוי חומצות היאלורוניות לעור בריכוז גבוה, שהינו הליבה של טיפולי פרופיילו, היא היעלמות קמטים והפיכת העור לחלק יותר. בפועל, קורה הרבה יותר מזה – העור הופך לבריא יותר גם ברמה הפנימית של תאי העור המטופלים.

טיפולי אסתטיקה בחולון מציעים טיפולי פרופיילו ברמה הגבוהה ביותר, כאשר המומחים מזריקים את הפרופיילו המרוכז לאיזורים הבעייתיים הדורשים טיפול: מסביב לעיניים ולפה, באיזור הגבות, וכן בידיים והזרועות. ישנם אפילו טיפולי אסתטיקה המציעים הזרקת פרופיילו באיזור המחשוף הנשי, לטיפול בקמטים ובעור מת באיזור רגיש זה.

טיפולי אנטי אייג'ינג

הטכנולוגיה של טיפולי אלו בחולון הינה מתקדמת ומבוססת על המחקר המדעי החדיש ביותר. טיפולי אנטי אייג'ינג המוצעים במסגרת טיפולי אסתטיקה בחולון ובמקומות אחרים בישראל מבוססים בדיוק על אותה טכנולוגיה וכלים מדעיים: בתחילה, טיפול מונע כנגד תופעות הזקנה; לאחר מכן, טיפול אקטיבי לשחזור עור צעיר וחלק יותר.

טיפולי אנטי אייג'ינג מבוססים על ממצאי המחקרים המראים כי כ-80% מתופעות ההזדקנות אינן קשורות בגיל כרונולוגי, אלא בפגעי החשיפה לסביבה, לרבות החשיפה הרבה לשמש. על בסיס ממצאים אלו, פותחו מוצרים וטכנולוגיות להגנה על העור מפני מפגעים אלו, לרבות מוצרי טיפוח אקטיביים המונעים את רוב הפגיעה הזו בעור ובמראה.

תוכן ממומן: 

החלק השני, האקטיבי יותר, של טיפולי אנטי אייג'ינג, כבר מתמקד לא רק במניעה, אלא בהחזרת הגלגל לאחור – טיפוח העור, הצערתו, ביטול נזקי ההזדקנות והסביבה, כדי לקבל מראה צעיר יותר באופן משמעותי – לפעמים עשר שנים ויותר צעיר יותר מן המראה ה"טבעי" של הגיל הכרונולוגי של המטופל/ת.

טיפולי אסתטיקה בחולון מציעים את טכנולוגיית האנטי אייג'ינג המתקדמת בעולם, במגוון מכשירים, תכשירים ומוצרי טיפוח, שחלקם מתבצעים במכון עצמו וחלקם ניתנים ללקוחות על מנת שיעשו את הטיפול בביתם.

טיפולים אלו בחולון נגישים לכל אחד, בוודאי אם הוא במרכז הארץ, ויש גם הסדרי חניה מתאימים לאלו המגיעים לאותם טיפולים בחולון. על מנת לקבוע סדרת טיפולי אסתטיקה בחולון, יש לתאם פגישת אבחון, כדי לבנות תוכנית טיפול מותאמת אישית, ולהתחיל במסע אל עור צעיר וחלק יותר.

תוכן העניינים
איך בוחרים מסגריה באשדוד?

אם אתם זקוקים לעבודות אלומניום באשדוד, עליכם לבחור אחת מהמסגריות שבעיר. כיצד תדעו באיזו מסגריה עליכם לבחור? בעולם עבודות האלומיניום,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן